15 visiting now: 10 USA USA flag 2 Germany Germany flag 1 China China flag 1 France France flag 1 Ukraine Ukraine flag

Highlighted Companies

 • zayatine sfax (Tunisia): we are producers and exporters of extra vergin organic olive oil certiefied by ECOCERT with acidity less... http://www.zayatinesfax.com.tn


 • Aycup Karton Bardak - Turkey

  price: check with company for price

  7 oz 175 ml kapasiteli karton bardak yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. Flekso baskı teknolojisiyle üretilir. Kullan at kültüründe en çok tercih edilen üründür.Genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte.vs.)uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir.

  Standart baskılı desenli olup farklı modellerde üretilmektedir. İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt hammadde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz.Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı Suyu ve likidi itici özelliğindedir.Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır.

  Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür. Kullanılıp alıştıktan sonra vazgeçilmezdir. Bir çok dünya ülkesi gibi Türkiye'de yaygın olarak tercih edilmektedir. Hızlı yaşamın yoğun olarak yaşandığı Ofis, işyeri, fabrika, otel, özel davetler, yolcu taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek bir çok mekanda kullanılır.

  Hızlı şekilde tedarik edilir ve hemen kullanıma hazırdır.

  Fiyat Bilgisini bu Linkten bizimle temasa geçerek hızlı şekilde alabilirsiniz.


  Company Contact:


  • Phone: 02164241069

  • Address: Çamlıbahçe Mh. Çamlıbahçe Cd. No: 81/1A 34825 Ortaçeşme / Beykoz, İstanbul, karton bardak,kağıt bardak, Turkey

  • Email: Email


  Published date: January 2, 2017 -

  • Business Description: Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen, kullan at ürünler sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla şirketimiz Aycup Ambalaj 2012 yılında kurulmuştur.

   İstanbul Beykoz'da bulunan ofisi ile kurumsal firmalara yönelik özel çözümler sunarak, karton bardak, ahşap karıştırıcı ve sarf malzemelerin tedariğini gerçekleştirmektedir.

   Aycup® Aycup Ambalaj şirketinin tescilli ticari markasıdır.

   Kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup® karton bardak, yaptığı yatırımlarla markasını sektöre kabul ettirerek ciddi bir yer edinmiştir.

   Aycup® karton bardak, kağıt bardak sektöründeki trendleri sürekli güncel tutarak,satış ve kalite farkını her geçen gün geliştirip büyümektedir.

   Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup® markamız, karton(kağıt) bardak, ofis sarf malzemeleri satışında sektörünün lokomotifi halindedir.

  Related listings  • 150ml Aseptic Package Sleeve
   150ml Aseptic Package Sleeve
   Packaging materials - Yunnan Chuangxin New Material Co., Ltd. - China - May 16, 2018 - 0.02 Dollar US$

   Material: Laminated Material Material Structure: PAPER-ALU-PE 6 layers Industrial Use: Beverage Use: Juice Feature: Aseptic Printing Handling: Matt Lamination Custom Order: Accept Place of Origin: Yunnan, China (Mainland) Brand Name: C.A.Pak Model Nu...

  • 180ml Aseptic Classical Triangle Pyramid Package Boxes
   180ml Aseptic Classical Triangle Pyramid Package Boxes
   Packaging materials - Yunnan Chuangxin New Material Co., Ltd. - China - May 14, 2018 - 0.04 Dollar US$

   Material: Laminated Material Material Structure: Paper-PE 3 layers Industrial Use: Beverage Use: Milk Feature: Aseptic Printing Handling: Matt Lamination Custom Order: Accept Place of Origin: Yunnan, China (Mainland) Brand Name: C.A.PAK Model Number:...

  • Aseptic Packaging Paper Carton Box
   Aseptic Packaging Paper Carton Box
   Packaging materials - Qing Zhou Heli Packaging New Material Co., Ltd. - China - April 25, 2018 - 0.03 Dollar US$

   Name: Aseptic packaging material Shape: Slim and Base Form: aseptic packaging roll Material: Paper-Alu-PE 6 layers Use: suitable for milk and other beverage product filling. Shelf life: 6-12months Volume: 65ml, 70ml, 125ml, 180ml, 200ml, 250ml, 500ml...  Safe Trade Tips

  • Ask for business references and check them
  • Use a payment method that offers better protection for all such as Letters of credit and verified professional escrow services. Avoid payments in advance such as money transfers
  • Verify their business via their local Chamber of Commerce
  • Search the internet using their website address, their business name, their phone and fax numbers, and their email addresses to see if you can find any feedback about them.
  • Get to know more about scams to avoid: Internet Crime Complaint Center - International Financial Scams
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"