30 visiting now: 23 USA USA flag 4 China China flag 1 Germany Germany flag 1 Ireland Ireland flag 1 Russia Russia flag

Highlighted Companies

 • CIDG Egyptian Marble and Granite (Egypt): Creative Interior Design Group for Egyptian marble and granite was established since 2006 to... http://www.cidegypt.com


 • Aycup Karton Bardak - Turkey

  price: check with company for price

  7 oz 175 ml kapasiteli karton bardak yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. Flekso baskı teknolojisiyle üretilir. Kullan at kültüründe en çok tercih edilen üründür.Genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte.vs.)uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir.

  Standart baskılı desenli olup farklı modellerde üretilmektedir. İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt hammadde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz.Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı Suyu ve likidi itici özelliğindedir.Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır.

  Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür. Kullanılıp alıştıktan sonra vazgeçilmezdir. Bir çok dünya ülkesi gibi Türkiye'de yaygın olarak tercih edilmektedir. Hızlı yaşamın yoğun olarak yaşandığı Ofis, işyeri, fabrika, otel, özel davetler, yolcu taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek bir çok mekanda kullanılır.

  Hızlı şekilde tedarik edilir ve hemen kullanıma hazırdır.

  Fiyat Bilgisini bu Linkten bizimle temasa geçerek hızlı şekilde alabilirsiniz.


  Company Contact:


  • Phone: 02164241069

  • Address: Çamlıbahçe Mh. Çamlıbahçe Cd. No: 81/1A 34825 Ortaçeşme / Beykoz, İstanbul, karton bardak,kağıt bardak, Turkey

  • Email: Email


  Published date: January 2, 2017 -

  • Business Description: Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen, kullan at ürünler sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla şirketimiz Aycup Ambalaj 2012 yılında kurulmuştur.

   İstanbul Beykoz'da bulunan ofisi ile kurumsal firmalara yönelik özel çözümler sunarak, karton bardak, ahşap karıştırıcı ve sarf malzemelerin tedariğini gerçekleştirmektedir.

   Aycup® Aycup Ambalaj şirketinin tescilli ticari markasıdır.

   Kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup® karton bardak, yaptığı yatırımlarla markasını sektöre kabul ettirerek ciddi bir yer edinmiştir.

   Aycup® karton bardak, kağıt bardak sektöründeki trendleri sürekli güncel tutarak,satış ve kalite farkını her geçen gün geliştirip büyümektedir.

   Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup® markamız, karton(kağıt) bardak, ofis sarf malzemeleri satışında sektörünün lokomotifi halindedir.

  Related listings  • Usa Pa Id Overlay Hologram Stickers
   Usa Pa Id Overlay Hologram Stickers
   Packaging materials - ShenZhen Best Hologram Technology Co., LTD - China - March 10, 2018 - 2.00 Dollar US$

   USA PA ID overlay hologram Stickers Size: 84 x 53mm thickness: 0.005mil Round Corner adhesive P.S: we have : TN DE NV Missouri IL FL NJ KY Michigan PA CA TX MD . WA, AR OKC, OR AZ GA Ohio, Colorado, VA WI NC, CT, LA, WY, RI, SC, IN, MA . MS NH AL Con...

  • Vacuum Storage Bag
   Vacuum Storage Bag
   Packaging materials - Kano Co.,Ltd - Korea - March 4, 2018 - contact company for price

   Quality Merchandise At Unbelievable Values By Using of Patented "ONE TOUCH VALVE" makes it easy to vacuum Easy Vacuum Storage Bag is made by high isolation nylon and the low density linear polyethylene layers It can be used to keep off coldness and h...

  • Stamping Buckle
   Stamping Buckle
   Packaging materials - Qingdao X&H Webbing Co., Ltd. - China - March 1, 2018 - contact company for price

   Stamping Buckle Item Code: Stamping Width: 30mm-50mm Work Load Limit: 2000kg-5000kg Material: Carbon Steel(AISI1045), Alloy Steel(40Cr) Surface: Yellow Zinc Plated, White Zinc Plated Color: Silver, Yellow Packing: carton with pallet/ wooden case As a...  Safe Trade Tips

  • Ask for business references and check them
  • Use a payment method that offers better protection for all such as Letters of credit and verified professional escrow services. Avoid payments in advance such as money transfers
  • Verify their business via their local Chamber of Commerce
  • Search the internet using their website address, their business name, their phone and fax numbers, and their email addresses to see if you can find any feedback about them.
  • Get to know more about scams to avoid: Internet Crime Complaint Center - International Financial Scams
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"